ENGLISH VERSION
AKTUALNOŚCI

Grupa Credit Royal® niebawem powiększy się o firmę z branży pożyczkowej!

Zarząd spółki Credit Royal® Sp. z o.o. pragnie poinformować, iż w dniu 4 stycznia 2018 r. zawarta została umowa przedwstępna zakupu firmy pożyczkowej, udzielającej pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek długoterminowych dla osób fizycznych. Spółka, która niebawem oficjalnie stanie się częścią Grupy Credit Royal® działa na rynku od kilkunastu lat, posiada ugruntowaną pozycję i szczyci się bardzo wysoką rentownością na sprzedaży, która w chwili obecnej sięga 58%. Spółka zatrudnia ponad 80 pracowników. Zakup przedmiotowej spółki jest jedną z inwestycji strategicznych Grupy na rok 2018. Informacja dotycząca szczegółów przejęcia zostanie opublikowana wkrótce.

Credit Royal® kolejną nową instytucją wspierającą ZMID!

Credit Royal® został drugą w historii oficjalną instytucją wspierającą Związek Maklerów i Doradców. Dla nas to wielki zaszczyt i ogromne wyróżnienie. Jest to również potwierdzenie zaufania, jakim cieszy się nasza firma na rynku finansowym. Więcej można przeczytać na stronie www.zmid.org.pl.

http://zmid.org.pl/credit-royal-nowa-instytucja-wspierajaca-zmid/

Credit Royal® Członkiem PZZW.

W dniu 25 października 2017 r. Credit Royal® Sp. z o.o. została przyjęta w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami. PZZW powstał w 2003 roku (pod nazwą Polskiego Związku Windykacji) w celu reprezentowania i obrony interesów działających w Polsce firm windykacyjnych, podmiotów zajmujących się obrotem wierzytelnościami, wywiadem gospodarczym oraz faktoringiem. Od 2008 Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami jest członkiem FENCA (Federation of European National Collection Associations).

Członkostwo w Polskim Związku Zarządzania Wierzytelnościami wiąże się z prestiżem, a rekomendacja PZZW stanowi autoryzację Credit Royal® jako rzetelnego partnera biznesowego, działającego zgodnie z kanonem najlepszych praktyk.

Opis

Credit Royal® Członkiem Związku Maklerów i Doradców ZMiD.

Spółka Credit Royal® została Członkiem Związku Maklerów i Doradców ZMiD jako Instytucja Wspierająca. Jest to dla nas szczególne, wyjątkowo ważne wyróżnienie, gdyż jesteśmy jedną z nielicznych polskich instytucji finansowych, które jako osoba prawna zostały przyjęte do ZMiD.

Związek Maklerów i Doradców (a początkowo Związek Maklerów Papierów Wartościowych) powołano do życia w sierpniu 1991 roku. W roku 1994, po wprowadzeniu przez Komisję Papierów Wartościowych pierwszego egzaminu dla doradców inwestycyjnych i przyznaniu pierwszych licencji doradcy inwestycyjnego, Związek przyjął obecną nazwę i stał się organizacją skupiającą maklerów papierów wartościowych i doradców inwestycyjnych. ZMiD prowadzi aktywne działania na rzecz rozwoju rynku kapitałowego w Polsce.Wieczór Inauguracyjny Credit Royal®

W dniu 12 października 2017 r. o godz. 18.30 w siedzibie Credit Royal® przy ul. Królewskiej 18 w Warszawie odbył się Wieczór Inauguracyjny, na którym Zarząd Spółki przedstawił kierunki rozwoju oraz plany inwestycyjne, które Spółka zamierza realizować w najbliższym czasie. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Wspaniałym Gościom za tak liczne przybycie. Ponad setka osób bawiła się w iście szampańskiej atmosferze. Wieczór obfitował w moc atrakcji, był on uświetniony między innymi pokazem tanecznym w wykonaniu Katarzyny Kashira Stockiej. Impreza była tak udana, iż planujemy ją organizować co roku. Raz jeszcze serdecznie Wszystkim dziękujemy!


Drużyna Credit Royal® na Capital Market Games!

Team Credit Royal® aktywnie uczestniczył w tegorocznych Capital Market Games. Igrzyska Rynku Kapitałowego to wydarzenie wyjątkowe. Po raz pierwszy dwie największe sportowe imprezy rynku kapitałowego połączyły swoje siły, dzięki czemu coroczne Igrzyska ZMiD organizowane przez Związek Maklerów i Doradców w Warszawie oraz Capital Market Games realizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w Zakopanem tym razem odbyły się wspólnie! Była to wyjątkowa impreza sportowa, pełna emocji i zdrowej rywalizacji, która zakończyła się uroczystą galą w hotelu Marriott w Warszawie.


Nowa siedziba Credit Royal®

Credit Royal® od 1 sierpnia 2017 r. w nowej, ekskluzywnej siedzibie. Od dnia 1 sierpnia 2017 r. przeprowadzamy się do nowej siedziby w biurowcu przy ul. Królewskiej 18 w Warszawie. To wyjątkowe miejsce i wyjątkowy adres na biznesowej mapie Stolicy, doskonale wpisujący się w charakter i profil naszej firmy. Serdecznie zapraszamy.Współpraca z Domami Maklerskimi

W chwili obecnej Credit Royal® prowadzi zaawansowane rozmowy z Domami Maklerskimi w przedmiocie nawiązania współpracy ramowej. Finalizacja umów, którą przewidujemy w III kwartale b.r., będzie bardzo istotnym krokiem w rozwoju naszej firmy, a jednocześnie umożliwi zaoferowanie unikalnych produktów Credit Royal® szerszemu gronu potencjalnych Klientów.

Nowa oferta produktów dedykowanych

Credit Royal® wprowadził do swojej oferty produktów dedykowanych usługę w zakresie reasekuracji portfeli wierzytelności. To unikalne rozwiązanie na polskim rynku dedykowane firmom z sektora pożyczkowego. Usługę wdrażamy wraz z naszym Partnerem, jedną spośród 20 największych spółek doradztwa podatkowego w Polsce, według rankingu dziennika Rzeczpospolita.