10online.pl – pożyczka w 10 minut! Loan Magazine
13 lipca 2020
10online.pl z certyfikatem odpowiedzialnego pożyczkodawcy
26 sierpnia 2020

Dlaczego warto zainwestować w Weksle?

Weksel to papier wartościowy stanowiący doskonałą alternatywę dla takich form inwestycji, jak na przykład fundusze inwestycyjne czy produkty depozytowe.

Istotę weksla stanowi pisemne zobowiązanie do zapłaty, które daje gwarancję terminowej spłaty zobowiązania przez wystawcę dokumentu lub osobę przez niego wskazaną. Sporą zaletą inwestowania w weksle jest atrakcyjne oprocentowanie oraz prosta forma realizowanej inwestycji. Często istnieje także możliwość realizacji zysku w różnych, nawet miesięcznych, cyklach. Weksle znakomicie sprawdzają się jako forma dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Ma to związek z faktem, iż cechują się one bardzo atrakcyjną stopą zwrotu, przy umiarkowanej ekspozycji na ryzyko.

Jedną z firm oferujących tę formę inwestowania jest Grupa Credit Royal® wraz z istniejącą od 2012 r. spółką CREDIT ROYAL®, która stanowi jej trzon.

Jak podkreśla Tomasz Bracki, Prezes Zarządu: „Przez lata działalności nauczyliśmy się, że najskuteczniejszym modelem działania jest bycie rzetelnym i sprawdzonym Partnerem dla naszych Klientów. Inwestycje realizowane na zasadzie weksli charakteryzują się prostą procedurą, co pozwala na ich szybką realizację oraz nie generuje żadnych dodatkowych kosztów po stronie inwestora.”

Grupa Credit Royal® udziela pożyczek gotówkowych dla osób fizycznych w modelu door-to-door, online oraz telefonicznie. Spółka oferuje również finansowanie w formie sprzedaży lombardowej, w tym finansowanie dla firm. Klient może liczyć więc na wsparcie na wielu płaszczyznach.

Grupę tworzą wyspecjalizowane instytucje, oferujące pełen zakres usług finansowych i prawnych:

Dziesiątka Finanse® – jedna z najstarszych firm pożyczkowych na polskim rynku

10online.pl – innowacyjny produkt, który wychodzi naprzeciw potrzebom rynku – proces pożyczania pieniędzy odbywa się 100 % online

10lombard.pl – sieć prestiżowych lombardów dostępna na terenie całego kraju

lombi.com – to absolutnie unikalny produkt, który łączy obsługę w domu klienta z e-commerce oraz usługi finansowe z internetowym hipermarketem

Préstamo10 – jedna z największych spółek pożyczkowych w Hiszpanii

Kancelaria Prawna Mścichowska.pl – specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw i rynku kapitałowego

Więcej informacji na temat oferty inwestycji pod numerem telefonu: +48 537 889 557. Szczegółowe informacje o Grupie Credit Royal®: www.creditroyal.pl i www.dziesiątka.pl

Zapisz się do naszego newslettera

polski