Dziesiątka Finanse® wspiera Dom Dziecka na Pomorzu!
16 grudnia 2019
Jest rekord! Wyniki finansowe Spółki 10F za rok 2019! 💎💎💎
16 stycznia 2020

Doroczny Event firmowy Dziesiątki Finanse® – 5 grudnia 2019 🏆🏆🏆

Doroczny Event firmowy Dziesiątki Finanse® - 5 grudnia 2019 🏆🏆🏆

💎💎💎

W dniu 5-go grudnia odbył się doroczny Event firmowy Dziesiątki Finanse. Impreza podsumowująca rok 2019 połączona ze spotkaniem świątecznym. Mieliśmy przyjemność gościć w Hotelu Nosselia w Nasielsku. Rozpoczęliśmy od części oficjalnej. Była przemowa podsumowująca dobiegający już końca rok, który był bardzo dynamiczny i obfitował w wiele sukcesów. Porozmawialiśmy także o planach na przyszłość. Kolejno Zarząd Dziesiątki Finanse wręczył Najlepszym Pracownikom Roku 2019 symboliczne Statuetki 10F. W tym roku nagrodzono ponad 40 osób. Rozdano także Nagrody Specjalne dla Najlepszego Dyrektora Sprzedaży Roku 2019, a także dla Najlepszego Przedstawiciela Handlowego Roku 2019.

🏆🏆🏆

Kolejno wszyscy goście udali się na pyszną kolację, po której wystąpiła gwiazda wieczoru – wybitny aktor i satyryk, obdarzony niezwykłym talentem komediowym - Pan Andrzej Grabowski. Zabawa była wyśmienita, mnóstwo śmiechu, a oklaskom nie było końca.

👏👏👏

Po występie odbyło się dodatkowo losowanie pieniężnych nagród specjalnych, a szanse mieli wszyscy obecni pracownicy! Wygrała Dziesiątka szczęśliwców!

🎯🎯🎯

Po oficjalnych etapach wieczoru nadszedł czas na zabawę, moc atrakcji, dobre jedzenie i integrację.

🍽🍾🍰🎈🎉

Dziękujemy wszystkim Pracownikom Dziesiątki Finanse za tak liczne przybycie, wspaniały wieczór, świetną atmosferę i doborowe towarzystwo! Rok 2019 był rokiem doskonałym, pełnym wielkich dokonań i sukcesów, a nadchodzący 2020 rok będzie jeszcze wspanialszy! Dziesiątka Finanse ma zdecydowanie najlepszych Pracowników w Polsce, a z takim Teamem można bez obaw podbijać Świat!

#event #event10F #najlepszyprzedstawiciel2019 #najlepszydyrektor2019 #dziesiatkafinanse #10F #pożyczkadziesiątka #strzałwdziesiątkę

www.dziesiatka.pl

Zapisz się do naszego newslettera

polski