10online.pl z certyfikatem odpowiedzialnego pożyczkodawcy
26 sierpnia 2020
Dziesiątka Finanse dołącza do Business Centre Club!
21 października 2020

Dziesiątka Finanse na kongresie Lendtech 2020

W dniu 24.09.2020 roku nasza spółka Dziesiątka Finanse miała przyjemność uczestniczyć w Kongresie lendtech – prestiżowym wydarzeniu branży kredytu konsumenckiego, którego organizatorem był Polski Związek Instytucji Pożyczkowych.

Przedstawiciele naszej spółki wzięli udział w niezwykle interesujących wykładach oraz debatach pomiędzy największymi graczami rynku finansowego. Poruszana tematyka dotyczyła przede wszystkim funkcjonowania Lendtechów w obecnej, jakże trudnej rzeczywistości, ich szans na rozwój oraz perspektyw regulacyjnych. Według danych PZIP spółka Dziesiątka Finanse jest dziewiątą firmą w Polsce pod względem zysku netto oraz siódmą pod względem wielkości! To wszystko udało się osiągnąć w niespełna 3 lata od zakupu Dziesiątki Finanse. To nasz ogromny sukces i powód do dumy! To zasługa kompetentnego, zgranego zespołu oraz bardzo dobrego zarządzania biznesem.

Jako Partner wydarzenia przy naszym stoliku eksperckim dyskutowaliśmy na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz przyszłości branży pożyczkowej w Polsce. Rozmawialiśmy o rozwiązaniach, jakie zastosowaliśmy w nowym innowacyjnym projekcie 10online.pl, a także w hiszpańskiej spółce Prestamo10, której jesteśmy właścicielem od lutego bieżącego roku. Mówiliśmy, w jaki sposób dostosowaliśmy nasze usługi oraz sposób pracy do sytuacji związanej z pandemią i jak technologia pomogła nam ten trudny okres przetrwać. Hasło, o jakie oparliśmy nasz przekaz to przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo jest ważne zarówno w życiu, jak i w biznesie. Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie. Nasi klienci chcą dokonywać bezpiecznych transakcji. Nasi partnerzy oczekują od nas bezpieczeństwa podczas zawierania umów. Bezpieczeństwo rozumiane jest jako pewność, że nic złego nam się nie wydarzy. Jako spółka staramy się, by bezpieczeństwo wszystkich naszych współpracowników zawsze było sprawą priorytetową.

Atmosfera była naprawdę fantastyczna. Miło było spotkać się w takim gronie, zwłaszcza po tak długiej przerwie i lockdownie. Warto zaznaczyć, że wydarzenie odbyło się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii SARS-CoV-2. Wszystkie niezbędne procedury zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie, tak by każdy z gości mógł czuć się bezpiecznie.

#LendTech #LendTech2020 #KongresLendTech #PZIP #DziesiątkaFinanse #10F #10online #Prestamo10 #bezpieczeństwo #rozwój #innowacja #nowoczesnerozwiązania #branżapożyczkowa #przyszłość #biznes

Zapisz się do naszego newslettera

polski