Jest rekord! Wyniki finansowe Spółki 10F za rok 2019! 💎💎💎
16 stycznia 2020
Préstamo10 to wiele zalet!
31 stycznia 2020

Ekspansja na rynek hiszpański stała się faktem!

💎💎💎

Ekspansja na rynek hiszpański stała się faktem!

💎💎💎

Po 10-miesięcznym procesie negocjacyjnym, 28 stycznia 2020r. spółka Credit Royal Deutschland GmbH nabyła 100% udziałów w spółce P10 Finanse S.L., która jest właścicielem marki Préstamo10 oraz CrediBuy. Tym samym Préstamo10 stało się częścią Grupy Credit Royal®!

Préstamo10 to najstarsza w Hiszpanii firma pożyczkowa. Préstamo10 to firma technologiczna, która od 10 lat sprzedaje krótkoterminowe pożyczki konsumenckie online. Préstamo10 jest również jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek pożyczkowych na rynku hiszpańskim. Firma obsłużyła już ponad 1,3 mln klientów! CrediBuy to platforma Fintech umożliwiająca zakupy na raty w ramach handlu elektronicznego. CrediBuy stworzono z myślą o dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. CrediBuy jest marką własną Préstamo10, opartą na rozwiązaniach, które dziś możemy nazwać technologią jutra!

Zakup Préstamo10, jednego z liderów hiszpańskiego rynku pożyczek online, jest wielkim sukcesem, który otwiera drogę na zupełnie nowe horyzonty rozwoju oraz na nową skalę działania. Dziś Grupa Credit Royal®, która pozostaje niezmiennie w rękach tym samych polskich właścicieli, staje się marką międzynarodową, o absolutnie globalnych aspiracjach!

www.dziesiatka.pl

Zapisz się do naszego newslettera

polski