claims holding system

Zmniejsz koszty ubezpieczenia i napraw swojego samochodu

CHS jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań związanych z obsługą flot pojazdów oraz likwidacją szkód komunikacyjnych od zgłoszenia szkody, poprzez zarządzanie naprawami, aż do obsługi rozliczeń. Dzięki swojemu doświadczeniu od 2011 roku obniżają koszty serwisowe swoich klientów.

Od 2023 firma rozszerza swoje usługi na klientów indywidualnych. Zamiast przepłacać za
ubezpieczenie, sprawdź ofertę C-H-S i zacznij oszczędzać.

Oferta stworzona dla ciebie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, usługi które do tej pory były zarezerwowane dla firm, stają się dostępne dla każdego kierowcy. Eksperci C-H-S wesprą Cię w doborze odpowiedniego ubezpieczenia, zapewnią pomoc w likwidacji szkody i pomogą w odzyskaniu ubezpieczenia.

Lata doświadczenia w obsłudze wielu flot pojazdów, zarówno tych ogromnych, jak i tych zawierających kilka samochodów, pomogły rozwinąć indywidualne podejście klienta. Potrzeby każdego kierowcy różnią się od siebie, więc jedynie przez stworzenie osobistej oferty jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z nich.

Zalety korzystania

Credit Royal®, trzon holdingu - polskiej grupy kapitałowej Credit Royal®

Profesjonalna analiza kosztów ubezpieczeń

W celu zmniejszenia kosztów serwisowych, CHS dokonuje analizy oferty ubezpieczeń, biorąc pod uwagę Twoją historię kierowcy, pomoże w doborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Credit Royal®, trzon holdingu - polskiej grupy kapitałowej Credit Royal®

Usługi assistance

Zapewniamy wsparcie na wypadek wszelkich niespodziewanych sytuacji.

Claims Handling System

Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe
Zapytaj o ofertę

Wypełnij krótki formularz

Specjaliści z C-H-S skontaktują się z Tobą
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
Pola wyboru (kopia)
Pola wyboru (kopia) (kopia)

* Administratorem danych osobowych jest Credit Royal sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-220) przy ul. Łopuszańskiej 32, z którym można skontaktować się listownie na wskazany adres lub elektronicznie poprzez biuro@creditroyal.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie kierowane poprzez formularz kontaktowy, prowadzenia bieżącej korespondencji oraz przesyłania informacji handlowych (o ile została wyrażona zgoda). Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych przez Administratora dostępne są w Polityce prywatności.