O spółkach z grupy Credit Royal na portalu Bussines Insider.
23 maja 2021
Koszulka Roberta Lewandowskiego
Dziesiątka Finanse wspiera podopiecznych Fundacji Zobacz mnie
21 czerwca 2021

Tomasz Bracki w gronie 50-ciu najbardziej wpływowych managerów

Tomasz Bracki
10 czerwca, podczas szóstej edycji Gali Loan Magazine Awards 2021, redakcja serwisu Loan Magazine przedstawiła zestawienie TOP50 Managers of Loan Market in Poland. Na liście znalazło się 17 reprezentantów instytucji pożyczkowych, w tym Prezes Zarządu Dziesiątka Finanse, Tomasz Bracki.

Na liście „TOP50” znaleźli się managerowie, którzy dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży finansowej. Zestawienie zawiera nazwiska  prezesów, członków zarządu, managerów wyższego szczebla największych polskich instytucji pożyczkowych, organizacji pracodawców oraz wszystkich firm działających i dostarczających rozwiązań w otoczeniu rynku finansowania pozabankowego w Polsce.

„To już szósta edycja prestiżowego wydarzenia, jakimi są Gale Finałowe Loan Magazine Awards. W tym roku po raz pierwszy zrezygnowaliśmy z wynagradzania poszczególnych brandów oraz rozwiązań technologicznych na rzecz nagród osobowych. Stąd też w tym dniu właśnie 50 managerów będzie miało okazję odebrać osobiście swoje specjalnie na tą okazję przygotowane statuetki. Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Jako organizatorzy wydarzenia opieramy się właśnie na takich relacjach, co mam nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży.” – mówi Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.
Tomasz Bracki

 

 

polski