ENGLISH VERSION

STREFA INWESTORA
Inwestycja w portfele wierzytelności charakteryzuje się relatywnie niskim ryzykiem i wysoką stopą zwrotu z inwestycji. Jest ona całkowicie niezależna od koniunktury na rynkach finansowych, w tym rynków akcji, co stanowi bardzo istotną jej zaletę.

Credit Royal® dokonuje regularnych zakupów portfeli wierzytelności. Najczęściej portfele obejmują od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pojedynczych dłużników, głównie osób fizycznych (tzw. portfele B2C). Tego rodzaju wierzytelności są znacznie łatwiejszych do odzyskania niż duże zobowiązania pojedynczych podmiotów. Wyszukując i ofertując portfele wierzytelności stosujemy konserwatywną strategię, biorąc pod uwagę fakt, że stopy zwrotu są zależne przede wszystkim od poziomu odzysku. Szacujemy, iż roczna stopa zwrotu (IRR) naszych portfeli wyniesie nie mniej niż 20,75%.

Ponadto Credit Royal® aktywnie inwestuje w pożyczki krótkoterminowe (chwilówki) sprzedawane zarówno w systemie door-to-door jak i direct. Średnia roczna stopa zwrotu na tego typu inwestycji wynosi 19,11%.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów inwestycyjnych prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.
Nie udało się przesłać formularza.
Spróbuj ponownie
ZAPYTAJ O NASZE INWESTYCJE


Informujemy, że administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. jest Credit Royal® Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Królewskiej 18. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przesłania informacji handlowej w zakresie produktów i usług spółki oraz nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE WIADOMOŚCI.
NASI KONSULTANCI SKONTAKTUJĄ SIĘ Z TOBĄ.