Dlaczego warto kupować złoto?

Złoto od tysiącleci jest uniwersalną walutą i symbolem dobrobytu na całym świecie. Ten cenny metal jest rozpoznawalny i uważany za cenny luksus. Zarówno sztabki jaki i monety są zawsze warte zakupu i polecane na rynkach finansowych.

Cena złota nie waha się tak bardzo, jak innych kruszców, a w przeciwieństwie do pieniądza papierowego, nie traci na wartości. Przez długie okresy fizyczne złoto zachowuje swoją wartość i siłę nabywczą.

Zalety posiadania fizycznego złota:

  • Posiadając fizyczne złoto jesteśmy niezależni od banków i innych instytucji finansowych oraz chronieni przed cyberatakami na nasze konta.
  • Posiadanie złota zapewnia stały dostępu do oszczędności.
  • Ponieważ złoto jest rozpoznawalne na całym świecie, można łatwo je łatwo wymienić na dowolną walutę. Należy jednak pamiętać aby kupować złoto od mennic, które mają akredytacje LBMA takich jak CHafner, Vacambi , PAMP. Certyfikowane sztabki, od znanych producentów dają gwarancję bezproblemowego zbycia na całym świecie.
  • Ponieważ fizyczne złoto nie jest powiązane z żadnym systemem monetarnym,  jest odpowiedzią na czasy wysokiej inflacji i zawirowań gospodarczych. 
  • Ze złotem możesz swobodnie przemieszczać się na terytorium UE. Przekraczając wewnętrzne granice Unii Europejskiej, nie musimy deklarować posiadania złota dzięki temu w niewielkim kawałku metalu możemy przewieść dużą sumę pieniędzy.
  • Zakup monet lub sztabek zwolniony jest z podatku z podatku VAT.
powiernik s. a.

Powiernik S.A. powstała w 2013 roku jako spółka, która zajmuje się wyłącznie fizycznym złotem inwestycyjnym. Była to odpowiedź na bardzo wyraźną potrzebę rynku po perturbacjach na rynkach finansowych związanych z kryzysem z lat 2008/2009. W tym czasie wiele osób zaczęło poszukiwać rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo ich finansom osobistym.

Niedługo później w odpowiedzi na potrzeby klienta powstał także sztandarowy produkt: program powiernik. Skierowany do każdej osoby niezależnie od zasobności portfela, zapewniający przejrzysty sposób na oszczędzanie.

W 2023 roku Credit Royal ® rozpoczął współpracę z Powiernikiem. Dzięki niej, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom możliwość zakupu złota w atrakcyjnej cenie.

c. hafner

Gwarantowane bezpieczeństwo transakcji

Powiernik S.A jest certyfikowanym partnerem niemieckiej firmy C. Hafner. Dzięki tej współpracy klienci nie muszą się martwić o pochodzenie i jakość zakupionego złota, a zakupy bezpośrednio od producenta gwarantują najlepszą cenę.

credit royal, złoto, powiernik

Zakup złota

Dzięki współpracy z niemiecką firmą C. Hafner Powiernik zapewnia certyfikowane sztabki bezpośrednio od producenta. Procedura zakupu jest bardzo prosta, a wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

Skontaktuj się z nami
program powiernik

Program Powiernik

„Program Powiernik” to prosty plan oszczędnościowy. Niezależnie od Zasobności Twojego portfela, pomoże Ci w zakupie fizycznego złota w cenie hurtowej.

Skontaktuj się z nami

Chcesz kupić złoto lub skorzystać z Programu Powiernik na preferencyjnych warunkach?

Wypełnij formularz, aby otrzymać kod na darmową dostawę oraz preferencyjne warunki zakupu złota.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
Pola wyboru (kopia)
Pola wyboru (kopia) (kopia)

* Administratorem danych osobowych jest Credit Royal sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-220) przy ul. Łopuszańskiej 32, z którym można skontaktować się listownie na wskazany adres lub elektronicznie poprzez biuro@creditroyal.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie kierowane poprzez formularz kontaktowy, prowadzenia bieżącej korespondencji oraz przesyłania informacji handlowych (o ile została wyrażona zgoda). Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych przez Administratora dostępne są w Polityce prywatności.

credit roya, konsultacja ze specjalistą

Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym Doradcą!