ENGLISH VERSION

CREDIT ROYAL® GROUP
Credit Royal®
Credit Royal® to istniejąca od roku 2012 spółka inwestycyjna działająca na rynku zarządzania wierzytelnościami oraz w obszarze usług finansowych i prawnych. Skupiamy się na inwestowaniu w wyselekcjonowane, unikalne portfele wierzytelności masowych oraz w firmy z branży finansowej (pożyczki krótkoterminowe). Nasze doświadczenie, Zespół, know how oraz posiadane narzędzia systemowe i modele wycen są gwarantem najwyższego bezpieczeństwa oraz efektywności procesu inwestycyjnego.
www.creditroyal.pl
Mscichowska.pl
Kancelaria Prawna Mscichowska.pl jest częścią Grupy Credit Royal®. Kancelaria Prawna Mscichowska.pl specjalizuje się w obsłudze rynku zarządzania wierzytelnościami i rynku finansowego oraz w zakresie obsługi prawnej spółek kapitałowych, w tym spółek publicznych notowanych na GPW. Kancelaria Mscichowska.pl jako jedyna na rynku prowadzi helpdesk dla pośredników usług finansowych.
www.mscichowska.pl
Credit Royal Finance
To nowoczesna firma o innowacyjnych rozwiązanych, którą tworzą wybitni specjaliści w dziedzinie inwestycji na rynku kapitałowym. Nasi Doradcy działają zgodnie z wytycznymi Komisji Nadzoru Finansowego, w oparciu o Standardy Doradztwa Finansowego EFPA.
www.cr-finance.pl
Lucky Star Investments S.A.
Rodzinna spółka inwestycyjna będąca częścią Grupy Credit Royal®. LSI to spółka akcyjna wspierająca procesy inwestycyjne Grupy CR. Podstawowym obszarem działania spółki są inwestycje na rynku usług finansowych, przede wszystkim w zakresie pożyczek krótkoterminowych, a także pożyczek długoterminowych (elastyczne pożyczki ratalne udzielane na okres do 24 miesięcy) zarówno dla osób fizycznych jak i firm.
www.lsisa.pl