Credit Royal®, trzon holdingu - polskiej grupy kapitałowej Credit Royal®

Pośrednictwo w zakupie kamieni szlachetnych

Credit Royal sp. z o.o. widząc rosnące zainteresowanie Klientów kamieniami szlachetnymi rozszerzyła swoją działalność o pośrednictwo w ich zakupie. Kompetencje i wiedza naszych ekspertów, a także znajomość tego rynku pozwala nam oferować transakcje zakupu kamieni dopasowane do indywidualnych potrzeb i celów Klienta.

Przejdź na stronę
10lombard

Lombard Dziesiątka

10 Lombard jest marką utworzoną przez Credit Royal sp. z o.o. w 2014 roku. To sieć polskich lombardów, która przez lata działalności zbudowała zaufanie wśród Klientów oferując usługi o najwyższych standardach. 10Lombard obsługuje Klientów w 7 placówkach stacjonarnych w Radomiu, Lublinie, Białogardzie i Sosnowcu, a w najbliższej perspektywie planowana jest rozbudowa sieci o kolejne lombardy.

0 %
PLACÓWEK
0 %
LATA NA RYNKU
0 %
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
mapa lombardów, 10lombard, credit royal

Poznaj nasze marki i Partnerów Biznesowych

credit royal

Credit Royal sp. z o.o. już od ponad 11 lat działa na polskim rynku, budując zaufanie wśród Klientów i aktywnie wspierając rozwój Spółek Partnerów Biznesowych w prowadzonej przez nie działalności operacyjnej. Jednym z ważnych celów spółki jest ekspansja sieci nowoczesnych lombardów pod marką 10lombard. Nowym obszarem działalności Credit Royal jest także pośrednictwo w transakcjach zakupu złota i kamieni szlachetnych.

Przejdź do podstrony
credit royal finance

Credit Royal Finance to istniejąca od 2017 roku spółka obsługująca portfele wierzytelności. Nasz doświadczony zespół windykatorów działa na obszarze całej Polski. Prowadzimy działania, aż do momentu uzyskania efektu, zachowując wysokie standardy etyczne. Usługi windykacyjne w systemie terenowym, telefonicznym i sądowym.

Przejdź do podstrony
10lombard

Znana sieć polskich lombardów, która przez lata działalności zbudowała zaufanie wśród Klientów oferując najwyższe standardy obsługi. 10Lombard obsługuje Klientów z Radomia, Lublina, Białogardu i Sosnowca, a w najbliższej perspektywie planowana jest rozbudowa sieci o kolejne placówki.

Przejdź do podstrony
lombi

Szybko rozwijający się fintech sprzedażowy, istniejący od 2020 roku. Misją Spółki było i jest stworzenie miejsca doskonałego technologicznie, które będzie zachęcało do sprzedawania rzeczy używanych, a także wprowadzenie ich do drugiego obiegu. Platforma jest prawdziwą rewolucją i innowacją na rynku przedmiotów używanych.

Przejdź do podstrony
dziesiatka finanse

Dziesiątka Finanse S.A. to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych w Polsce. Firma jest stabilna finansowo, dynamicznie rozwijająca się, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i rynku. W 2020 roku całkowicie przenieśliśmy swoje działania do online, dzięki czemu oferujemy szybkie i wygodne pożyczki (10online.pl).

Przejdź do podstrony
10online

To nowoczesny produkt Dziesiątki Finanse, który umożliwia wzięcie pożyczki 100% online w 10 minut. To pożyczka oparta o zaawansowane rozwiązania technologiczne i samouczące się moduły scoringowe. Proces pożyczania jest szybki i w pełni zautomatyzowany, a klient zyskuje pełną swobodę zarządzania pożyczką i finansami.

Przejdź do podstrony
lucky star investments

Lucky Star Investments S.A. to spółka akcyjna wspierająca procesy inwestycyjne pozostałych Partnerów Biznesowych – dba o zrównoważony rozwój Spółek tak, aby na rynku konkurowały poprzez jakość i innowacyjność.

Przejdź do podstrony
powiernik s. a.

Powiernik S.A. powstała w 2013 roku jako spółka, która zajmuje się wyłącznie fizycznym złotem inwestycyjnym. Firma jest certyfikowanym partnerem producenta złota (LBMA). Oferuje zakup nowych sztabek, bezpośrednio od producenta.

Przejdź do podstrony
claims holding system

Działający od 2011 roku dostawca profesjonalnych rozwiązań związanych z obsługą flot pojazdów oraz likwidacją szkód komunikacyjnych od zgłoszenia szkody, poprzez zarządzanie naprawami, aż do obsługi rozliczeń.

Przejdź do podstrony